Ładuję stronę...

Zorganizuj przyjęcie

Nasza historia to tysiące uśmiechów i łez od wzruszeń, odwiedź nas a razem napiszemy Twoją historię.
Wesele

Ślub to ważne i ekscytujące wydarzenie w życiu każdej młodej pary. Dobrze zaplanowane wesele będzie wspaniałym wspomnieniem. Aby ten dzień był niezapomniany, musisz zaplanować wiele rzeczy. Jedną z tych rzeczy jest wynajęcie sali weselnej, trafiłeś idealnie! 

Przyjęcie weselne to nie tylko pyszne i apetycznie podane jedzenie oraz wyszukane menu,  To również niezwykła atmosfera, na którą duży wpływ ma wystrój sali. W cenie wesela macie Państwo dekorację żywymi kwiatami, to Wy wybieracie kolor i rodzaj kwiatów a my stworzymy dla Was cuda.

Chrzciny

Najważniejsze wydarzenia w życiu wymagają odpowiedniej celebracji. Chrzest święty to nie tylko ceremonia włączająca najmłodszego członka rodziny do wspólnoty kościelnej, ale także okazja do spotkania w gronie bliskich osób.

Z przygotowaniem uroczystości i przyjęcia wiąże się wiele obowiązków. Jak zorganizować chrzciny? O czym należy pamiętać? 

Zaufaj Nam, My się tym zajmiemy!

Komunia

Szukasz idealnego miejsce do organizacji wspaniałych przyjęć komunijnych? Idealnie trafiłeś!

Mamy w tym temacie bogate doświadczenie, pyszne jedzenie, menu dla najmłodszych, fontanna czekoladowa, animator do dzieci, duży ogród z mini ZOO, dmuchany zamek.

To tylko część z naszej oferty. Skontaktuj się z nami i zaufaj naszemu doświadczeniu!

Bankiet

Organizacja bankietów to propozycja głównie skierowana do firm i instytucji.

Przenosimy życzenia, potrzeby i indywidualne preferencje naszych klientów w trójwymiarową rzeczywistość, organizując eleganckie bankiety.

Urodziny

Jest wiele okazji ku temu, aby spotkać się w gronie przyjaciół i najbliższych, i wspólnie przeżywać wyjątkowe chwile, urodziny to jedna z nich.

Zamiast spędzać godziny w kuchni, lepiej świętować z najbliższymi powierzając nam przygotowania i obsługę uroczystości. Zawsze staramy się sprostać indywidualnym życzeniom naszych gości zarówno w doborze menu jaki i wystroju sali.

Rocznice

Organizacja rocznicy w naszym lokalu to wspaniały sposób na świętowanie tego pięknego momentu! Wykorzystajcie ten dzień, aby celebrować miłość i przypomnieć sobie, dlaczego tak bardzo się kochacie. Niezapomniana rocznica w Domu Weselnym Lis pozostanie w Waszych sercach na zawsze.

Kalendarz terminów
Rok:
2024 2025 2026 2027 2028
1
termin zajęty
1 wstępna rezerwacja
Zapytaj o termin
Cieszymy się że udało się znaleźć odpowiedni termin. Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły oferty na ten dzień
Zadzwoń i zamów!
Jesteśmy dostępni w godzinach 10.00 - 18.00
Możesz także napisać wiadomość
Kontakt
Firma Handlowo-Gastronomiczna. "Lis"
34-615 Słopnice 583
Napisz do nas
Mapa
Danie dnia
Wtorek 23 lipca 2024
Zupa
Ogórkowa z ryżem
Danie główne
Filet drobiowy w chrupiącej panierce, ziemniaki, surówka z marchwi, jabłka i pora
Specjalność szefa kuchni
Lasagne bolognese
Danie Vege
Zapiekanka ziemniaczana
Zadzwoń i zamów!
Zamówienia przyjmowane są do godziny 13:00